Postaw na nowoczesnego partnera

Rynek deweloperski ewoluuje, zmieniają się kluczowe czynniki wyboru, a lokalizacja i cena nie są jedynymi impulsami dla kupujących. Szczególnie w dużych miastach budynki gdzie mieszkaniec może świadomie zarządzać zużyciem energii są coraz bardziej pożądane przez klientów.

Takie dedykowane rozwiązania są już standardem!

Sprawdź jakie usługi podniosą wartość Twojej inwestycji. FORTUM. JEDEN PARTNER. KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIE.

Korzyści dla deweloperów - co można zyskać
wybierając ofertę Fortum

.
Poprzez niewielkie nakłady jesteś w stanie podwyższyć standard budowanych przez siebie mieszkań na rynku i tym samym zwiększysz atrakcyjność swojej oferty.
.
Mieszkaniec, który zamieszka w wybudowanym przez Ciebie budynku, będzie mógł świadomie zarządzać zużyciem energii.
Twoja inwestycja zostanie wyposażona w nowoczesną infrastrukturę do zarządzania budynkiem : rozliczania i zużycia mediów oraz monitoringu.
.
Wybudowane przez Ciebie budynki, wyposażone w infrastrukturę monitoringu Fortum, zachowają znaczniej dłużej dobry stan techniczny.
.
.
Bądź eco deweloperem! Realnie wpływaj na poprawę jakości powietrza by Twoje inwestycje były przyjazne środowisku.
.
Kreujesz się jako odpowiedzialny społecznie oraz innowacyjny partner, budując długofalowo bezcenny wizerunek swojej firmy- Stajesz się liderem!
Fortum - Jeden partner
Rynek deweloperski ewoluuje, zmieniają się kluczowe czynniki wyboru, a lokalizacja i cena nie są jedynymi impulsami dla kupujących. Szczególnie w dużych miastach nowoczesne, ekologiczne i prestiżowe lokalizacje są coraz bardziej pożądane przez klientów. Dzięki inteligentnym usługom Fortum, Państwa inwestycja zyska przewagę konkurencyjną, a Państwa firma będzie postrzegana jako społecznie odpowiedzialna.

Oto Fortum, międzynarodowa firma energetyczna specjalizująca się w dostarczaniu energii elektrycznej, ciepła i chłodu, a także inteligentnych rozwiązań, pozwalających na bardziej optymalne wykorzystanie zasobów.

Wierzymy, że wytwarzanie energii może być innowacyjne i nie musi być szkodliwe dla otaczającego nas środowiska. Nasza dewiza brzmi: dla czystszego świata. W to dążenie angażujemy naszych klientów i społeczeństwo. Naszą misję chcemy realizować poprzez przyspieszenie transformacji systemu energetycznego, wzrost efektywności gospodarowania zasobami oraz dostarczanie inteligentnych rozwiązań.

Zamów nasz kompleksowy pakiet

W Fortum możesz zamówić kompleksowe rozwiązanie umożliwiające optymalizację zużycia oraz kosztów.
Oszczędzaj, kontroluj i dbaj o środowisko wielowymiarowo.


Stabilne warunki cieplne w budynku

Podniesienie świadomości mieszkańców o stanie powietrza w mieszkaniu (temperatura i wilgotność), wyższy komfort życia


Nowoczesne narzędzia, dostęp do strefy klientaOptymalizacja zużycia ciepła i kosztów oraz racjonalizacja nakładówWpływ na środowisko, mniejsza emisja CO2

Wiedza o stanie źródła ciepła w budynku dzięki dostępowi do danych online


Przewidywanie wysokości rachunków
Wykrywanie nieszczelności i błędów
Indywidualne rozliczenie energii na budynek z rozdziałem na c.o. i c.w.u.Strefa klienta 24/7

Dostęp do danych w aplikacji wraz z rachunkami i rozliczeniami – w jednym miejscu w każdej chwili

Efektywniejsze zarządzanie kosztami przez umożliwienie śledzenia zużycia mediów na poziomie całego budynku oraz poszczególnych mieszkań

5-10% mniejsze zużycie mediów dzięki porównaniom do indywidualnych danych historycznych oraz do średniej w budynku

Oszczędności wody i energii elektrycznej, a także ochrona środowiska dzięki zwiększonej świadomości zużycia mediów przez mieszkańców


Alert przecieku

Skontaktuj się z Nami i dowiedz jak korzystać z nowoczesnych usług Fortum, aby zapewnić efektywność energetyczną.

    Pobierz aplikację 
    Moje Fortum!