Zarządzanie nieruchomościami to wyzwanie,

Łatwiej mu sprostać, dzięki zastosowaniu nowoczesnych usług Fortum. Kontroluj koszty i zapewnij komfort i bezpieczeństwo sobie i mieszkańcom.

Poznaj korzyści jakie przypadną w udziale wspólnotom mieszkaniowym- zarządcom nieruchomości, wybierającym kompleksową ofertę Fortum

.
Podniesienie prestiżu zarządcy/ wspólnoty dzięki możliwości pracy przy inwestycji spełniającej najwyższe standardy pod kątem instalacji ciepłowniczej i jej obsługi.
.
wygoda i usprawnienie codziennej pracy zarządców dzięki innowacyjnym, praktycznym rozwiązaniom, odpowiadającym na potrzeby rynku.
Możliwość optymalizacji zużycia ciepła i kosztów, dzięki pełnemu spektrum informacji o zużyciu i opłatach (Fortum Monitoring Media, Fortum Monitoring, Fortum Optimum).
.
Pracę na innowacyjnych, interaktywnych narzędziach z dostępem do danych 24h/7, bez konieczności bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami firmy Fortum.
.
.
Komfort współpracy z mieszkańcami dzięki indywidualnym rozliczeniom, które zapewniają im przejrzystość kosztów zużycia ciepła.
.
Udoskonalanie produktów i usług Fortum dzięki współpracy z partnerem dbającym o ciągły rozwój produktów i narzędzi, wychodzącym naprzeciw potrzebom Klientów i wyprzedzającym oferty konkurencji.
.
Stałą opiekę ekspertów Fortum, zapewniającą bieżące wsparcie techniczne oraz kontakt z indywidualnym opiekunem biznesowym.
Zarządzanie nieruchomościami to wyzwanie, któremu łatwiej sprostać dzięki zastosowaniu nowoczesnych usług Fortum. Stabilny komfort cieplny mieszkańców i dostęp online do danych o zużyciu to tylko niektóre z korzyści, które zapewniają usługi Fortum. Kontroluj koszty i zapewnij komfort i bezpieczeństwo sobie i mieszkańcom.

Optymalizacja ciepła

 i monitoring mediów

Bezpieczeństwo
i satysfakcja
mieszkańców

Zyskaj nawet
ponad 10%
oszczędności

Oto Fortum, międzynarodowa firma energetyczna specjalizująca się w dostarczaniu energii elektrycznej, ciepła i chłodu, a także inteligentnych rozwiązań, pozwalających na bardziej optymalne wykorzystanie zasobów.

 

Wierzymy, że wytwarzanie energii może być innowacyjne i nie musi być szkodliwe dla otaczającego nas środowiska. Nasza dewiza brzmi: dla czystszego świata. W to dążenie angażujemy naszych klientów i społeczeństwo. Naszą misję chcemy realizować poprzez przyspieszenie transformacji systemu energetycznego, wzrost efektywności gospodarowania zasobami oraz dostarczanie inteligentnych rozwiązań.

Zamów nasz kompleksowy pakiet

W Fortum możesz zamówić kompleksowe rozwiązanie umożliwiające optymalizację zużycia oraz kosztów.
Oszczędzaj, kontroluj i dbaj o środowisko wielowymiarowo.


Stabilne warunki cieplne w budynku

Podniesienie świadomości mieszkańców o stanie powietrza w mieszkaniu (temperatura i wilgotność), wyższy komfort życia


Nowoczesne narzędzia, dostęp do strefy klientaOptymalizacja zużycia ciepła i kosztów oraz racjonalizacja nakładówWpływ na środowisko, mniejsza emisja CO2

Wiedza o stanie źródła ciepła w budynku dzięki dostępowi do danych online


Przewidywanie wysokości rachunków
Wykrywanie nieszczelności i błędów
Indywidualne rozliczenie energii na budynek z rozdziałem na c.o. i c.w.u.Strefa klienta 24/7

Dostęp do danych w aplikacji wraz z rachunkami i rozliczeniami – w jednym miejscu w każdej chwili

Efektywniejsze zarządzanie kosztami przez umożliwienie śledzenia zużycia mediów na poziomie całego budynku oraz poszczególnych mieszkań

5-10% mniejsze zużycie mediów dzięki porównaniom do indywidualnych danych historycznych oraz do średniej w budynku

Oszczędności wody i energii elektrycznej, a także ochrona środowiska dzięki zwiększonej świadomości zużycia mediów przez mieszkańców


Alert przecieku

Skontaktuj się z Nami i dowiedz jak korzystać z nowoczesnych usług Fortum, aby zapewnić efektywność energetyczną.

    Pobierz aplikację 
    Moje Fortum!